VII Ogólnopolski Turniej o Puchar Tatr w warcabach

01 czerwiec 2021

Zawodnicy z sekcji warcabowej MLKS Krajna w dniach od 27–30 maja br., brali udział w VII Ogólnopolskim Turnieju Juniorów o Puchar Tatr w Białym Dunajcu w warcabach 64 i 100 polowych oraz w VI Turnieju o Puchar Tatr w Warcabach Latających.

Uzyskali zadawalające wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych. Jacek Czarnotta w kat. juniorzy do lat 13 w warcaby 64-polowe zajął IV miejsce, natomiast w warcaby 100-polowe zajął VIII. Franciszek Stasierowski w kat. wiekowej do lat 8 zajął miejsce w warcabach 64-polowych V, a w 100-polowych VI.
W VI Turnieju o Puchar Tatr w Warcabach Latających 64-polowych Danuta Skrzyńska w kat. kobiet zajęła II miejsce, a Wiktoria Szóstak zajęła IV miejsce.
Uczestnicy zawodów mieli okazję nie tylko zagrania ze swoimi rówieśnikami, ale także zwiedzenia ciekawych miejsc, takich jak: Zakopane Krupówki, Gubałówkę, Skocznię Wielka Krokiew. Dużą atrakcją była możliwość zwiedzenia 3 sal w Reptarium – Zwierzęra Egzotyczne i poczuć się jak w prawdziwej dżungli, a także jednogodzinny przejazd
Ciuchcią po najciekawszy zakątkach Zakopanego.