Kryształowy Kamień

02 październik 2020

W dniach 23-27.09.2020 r. w Dąbkach odbył się XLVII TURNIEJ WARCABOWY O KRYSZTAŁOWY KAMIEŃ IM. MARII I ROMUALDA FREY. W turnieju tym wystartowali zawodnicy z całej Polski. Klub MLKS KRAJNA reprezentowali: Jacek Czarnotta, Franciszek Stasierowski, Danuta Skrzyńska.

Uczestnicy rywalizowali w jednej grupie bez podziału na wiek. Nagrodzono czołowych zawodników w ogólnej klasyfikacji oraz najlepszych warcabistów do lat 8, 10, 13, 16, 19 z podziałem na płeć.
Nasi warcabiści dzielnie walczyli w tych zawodach. Franciszek Stasierowski zajął 3. miejsce w kategorii do lat 8, Jacek Czarnotta sklasyfikowany została na 5. miejscu w grupie do lat 10, Danuta Skrzyńska na ogólną liczbę zawodników 43 zdobyła 22 miejsce.