Mistrzostwa Europy Weteranów 2019

09 październik 2019

Na 18. Mistrzostwach Europy Weteranów, które odbył się w Korbach (Niemcy) mieliśmy naszą zawodniczkę z klubu Krajna - Danutę Skrzyńską - tegoroczną Mistrzynię Polski Seniorów Starszych. Jednocześnie reprezentowała ona również Polskie Warcaby.

 

Zagrała w trzech turniejach; w turnieju klasycznym w kat. kobiet zajęła V miejsce, w Rapid II miejsce i w Blitzu III miejsce. Udział naszej zawodniczki po raz pierwszy w Mistrzostwach Europy zrobił na niej ogromne wrażenie. Tyle pasji i zaangażowania uczestników grających w warcaby nie widziała na turniejach w Polsce, walka o zwycięstwo była do ostatniej sekundy. Turniej trwał od 31 sierpnia do 9 września 2019 r. pod przewodnictwem prezesa Jana Ziółtkowskiego, członka zarządu EDC, który pracuje od wielu lat i z wielkim zaangażowaniem opiekuje się sekcją Weteranów. Sędzia główny był Aliaksander Aniska z Ingo Zachosem, który pomagał mu w tak intensywnym tygodniu gry. Podziękowania dla organizatora i Niemieckiej Federacji.


Jak przebiegał Turniej przedstawiają poniższe zdjęcia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zadanie pod nazwą:

"Działalność sekcji sportowych MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie"
jest współfinansowane przez Gminę Sępólno Krajeńskie.

 

  Dariusz Stoński Photography      Zakład Ogólnobudowlany Trociński     Bank Spółdzielczy w Więcborku

 

    Duko    

 

  Seydak        

Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie oraz jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies.

Akceptuję pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information