Szachiści zagrali na dwóch turniejach

03 lipiec 2019

Szachiści Krajny w czerwcu wzięli udział w dwóch turniejach w Wierzchach k. Tlenia oraz w Brusach.

W Brusach (9.06.) rozegrano XVIII Zaborski Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Brus w Szachach Błyskawicznych. Grano 9 rund z czasem 10' na zawodnika. Startowali w nim zawodnicy MLKS ,,Krajna" Sępólno. Tomasz Theuss zajął V miejsce w kat. ranking ELO do 1800 seniorów, a Damian Binger był XVI miejsce w kat. ranking ELO do 1800 seniorów.

W Wierzchach k. Tlenia (25.06.) rozegrano Turniej Szachów Szybkich w ramach VI Festiwalu Szachowego ,,Bory Tucholskie" Rapid Chess. Grano 9 rund z czasem 12'+4" na ruch dla zawodnika. Z powodzeniem wystartowali w nim zawodnicy MLKS ,,Krajna" Sępólno. Mateusz Wójcicki zajął II miejsce w kat. ranking ELO do 2000 seniorów. Tomasz Theuss zajął II miejsce, a Dariusz Operman X miejsce w kat. ranking ELO do 1800 seniorów.