Turnieje szachistów

20 maj 2023

W klubie MLKS Krajna w Sępólnie Krajeńskim rozegrano Mistrzostwa dzieci do lat 14 w szachach. Zawodnicy MLKS Krajna grali również w turnieju szachowym w Świeciu.

Czytaj więcej...

Majowy turniej szachowy w Sępólnie

02 maj 2023

W dniu 1 maja w Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim został rozegrany turniej szachowy z okazji Święta Konstytucji 3 Maja. Turniej był rozgrywany tempem błyskawicznym 3 + 2, a więc 3 minuty na zawodnika + 2 sekundy dodawane za każdy wykonany ruch. Do Sępólna przyjechali gracze z całego województwa tj. z Bydgoszczy, Świecia, Mroczy i nie tylko – Chojnice, Złotów.

Czytaj więcej...

Otwarty Turniej w Szachach Błyskawicznych z Okazji Konstytucji 3 Maja 2023

13 kwiecień 2023

MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie i Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim oraz zapraszają na Otwarty Turniej w Szachach Błyskawicznych z Okazji Święta Konstytucji 3 Maja. Zmagania odbędą się w 1 maja 2023r. (poniedziałek) o godz. 10.00 w sali lustrzanej w Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim.

Czytaj więcej...

Szachiści zakończyli sezon

13 marzec 2023

W dniu 5 marca 2023 r. rozegrana została ostatnia runda rozgrywek szachowej III ligi. Drużyna Krajny zmierzyła się z zespołem WKSz II Włocławek. Wygrana sprawiła, że Krajna zakończyła sezon na 7. pozycji.

 

Czytaj więcej...

Turniej sekcji szachowej

14 luty 2023

W sekcji szachowej Krajny odbył się błyskawiczny turniej szachowy. Rozgrywki pewnie wygrał Jacek Jesse zdobywając komplet punktów.

Czytaj więcej...

 

  Dariusz Stoński Photography      Zakład Ogólnobudowlany Trociński     Bank Spółdzielczy w Więcborku

 

    Duko    

 

  Seydak