MINI VOLLEY CUP 2020

12 grudzień 2019

W Hali Widowiskowo-Sportowej Zespołu Szkół Sportowych w Człuchowie rozegrano pierwszy z trzech turniejów mini siatkówki dziewcząt i chłopców MINI VOLLEY CUP 2020.


Po raz kolejny siatkarki Krajny Sępólno mogły sprawdzić swoje siły na turnieju mini siatkówki w wszystkich trzech kategoriach ,,dwójek’’, ,,trójek’’ oraz ,,czwórek’’, organizowanym przez Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół Sportowych w Człuchowie, Powiatowe Towarzystwo Piłki Siatkowej w Człuchowie oraz Starostwo Powiatowe w Człuchowie.
W kategorii ,,dwójek’’ bezkonkurencyjne okazały się siatkarki Zespołu Szkół w Człuchowie wygrywając wszystkie swoje mecze. Nasze zawodniczki w składzie Amelia Seydak oraz Weronika Chylewska uplasowały się na 6 miejscu wygrywając dwa z siedmiu rozgrywanych spotkań.

 

Klasyfikacja końcowa kategorii ,,dwójek’’.
1 - Zespół Szkół Sportowych w Człuchowie.
2 - SP Konarzyny
3 - SP Brusy
4 - ZSS Człuchów II
5 - ZSS Człuchów IV
6 - Krajna Sępólno
7 - SP Konarzyny II
8 - ZSS Człuchów III

 

Kolejną kategorią były „trójki” gdzie reprezentantki SP Wałdowo w składzie: Oliwia Hermann, Julia Gwizdała, Lena Szulc oraz Marta Adamczak otarły się o pierwsze miejsce w turnieju, przegrywając tylko dwa z siedmiu rozegranych spotkań. To były niezwykle dramatyczne mecze, podczas których o zwycięstwie decydowała gra na przewagi.

Wyniki meczów finałowych trójek : Krajna Sępólno – ZSS Człuchów 13:15, Krajna Sępólno - SP Rzeczenica 13:15.

 

Klasyfikacja końcowa kategorii ,,trójek’’.
1 - Zespół Szkół Sportowych w Człuchowie.
2 - SP Rzeczenica
3 - Krajna Sępólno
4 - SP Brusy
5 - SP Koczała
6 - SP Koczała II
7 - SP Konarzyny
8 – SP Człuchów II

 

W „czwórkach” dziewcząt zgłoszona była największa liczba drużyn. 13 zespołów rywalizowało o miano najlepszej w całym turnieju. Mimo wszystko nasza drużyna zakończyła rywalizację na bardzo wysokim IV miejscu przegrywając po drodze tylko jeden mecz z triumfatorkami turnieju. Nasza ,,czwórka’’ grała w składzie – Pola Grochowska, Amelia Krawczyk, Magdalena Trepczyńska, Oliwia Hermann.

 

Klasyfikacja końcowa kategorii ,,czwórek’’.
1 – SP Duża Cerkwica
2 – Zespół Szkół Sportowych w Człuchowie.
3 - Zespół Szkół Sportowych w Człuchowie II
4 – Krajna Sępólno I
5 – SP Brusy
6 – SP Koczała
7 – SP Kamień Krajeński
8 – SP Rzeczenica
9 - SP Duża Cerkwica II
10 - SP Rzeczenica II
11 – SP Konarzyny
12 – Krajna Sępólno II
13 - SP Kamień Krajeński

Gratulujemy naszym dziewczynom !!!.
Zaangażowanie i ciężka praca na treningach zaowocowała świetnymi wynikami.

 

 

 

 

 

 

 

Zadanie pod nazwą:

"Działalność sekcji sportowych MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie"
jest współfinansowane przez Gminę Sępólno Krajeńskie.

 

 

  Dariusz Stoński Photography      Zakład Ogólnobudowlany Trociński     Bank Spółdzielczy w Więcborku

 

    Duko    

 

  Seydak        

Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie oraz jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies.

Akceptuję pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information