Terminarz spotkań

17 sierpień 2016

Terminarz spotkań jesień 2017

A-KLASA

 

DATA   GODZINA  GODZINA WYJAZDU  DRUŻYNY  WYNIK UWAGI 
 19 SIERPIEŃ 2017  17:00   MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie - Tucholanka Tuchola 3:2   
 26 SIERPIEŃ 2017  16:00    GLKS Dobrcz - MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie  2:3  hat-trick Artur Dądela
 2 WRZEŚNIA 2017  17:00    MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie - Myśliwiec Gostycyn 3:0  
 9 WRZEŚNIA 2017  16:00  14:15 Victoria Koronowo - MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie  3:0  
 16 WRZEŚNIA 2017  16:00  -  MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie - Victoria Niemcz  3:2  
 23 WRZEŚNIA 2017  17:00  15:00  Dąb Potulice - MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie  3:2  
 30 WRZEŚNIA 2017  16:00  -  MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie - Rawys Raciąż  3:3  

 

8 PAŹDZIERNIKA

2017

 14:00    Kamionka Kamień - MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie  4:2   
 14 PAŹDZIERNIKA 2017  15:00  -  MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie - Tartak Wudzyn 5:1   
 21 PAŹDZIERNIKA 2017  15:00  12:30  Fala Świekatowo - MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie  2:1   
 28 PAŹDZIERNIKA  12:00  -  MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie - GLKS Osielsko Żołędowo  3:2    
5 LISTOPADA 2017   13:00  - Zawisza Bydgoszcz - MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie 4:0  Wyjazd o 11:00 Mecz w Potulicach!  

11 LISTOPADA

2017

13:00   MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie - LZS Piaseczno  4:2   

___________________________________________________________________


Zakończyliśmy rozgrywki sezonu jesiennego 2016 

 

A-KLASA JESIEŃ 2016 - Tabela podsumowująca

 

A1 JUNIOR STARSZY JESIEŃ 2016 - Tabela podsumowująca

 

TRAMPKARZ JESIEŃ 2016 - Tabela podsumowująca

 

MŁODZIK  JESIEŃ 2016 - Tabela podsumowująca

 


 

UWAGA! Zakończyliśmy rozgrywki sezonu wiosennego 2016!

TUTAJ znajdziesz tabele podsumowujące

 

Tabela rozgrywek ligi: BYDGOSZCZ: KLASA A GRUPA 1

SEZON 2015/2016

   

Razem

U siebie

Na wyjeździe

Mecze bezpośrednie

Lp

Nazwa klubu

Mecze

Pkt.

Zw.

Rem.

Po.

Bramki

Zw.

Rem.

Po.

Bramki

Zw.

Rem.

Po.

Bramki

Mecze

Pkt.

Zw.

Rem.

Po.

Bramki

1

Budowlany KS Bydgoszcz

26

71

23

2

1

101:21

12

1

0

62:8

11

1

1

39:13

           

2

Grom Więcbork

26

47

14

5

7

61:41

7

2

4

33:21

7

3

3

28:20

           

3

Rawys Kan-Bor Raciąż

26

45

14

3

9

54:45

7

2

4

32:20

7

1

5

22:25

           

4

Victoria Kompleks-Bud Koronowo

26

44

13

5

8

67:34

8

3

2

34:11

5

2

6

33:23

4

7

2

1

1

8:4

5

Kamionka Kamień Krajeński

26

44

12

8

6

39:25

8

4

1

19:6

4

4

5

20:19

4

6

2

0

2

5:4

6

Tucholanka Hydrotor Tuchola

26

44

13

5

8

66:56

9

2

2

40:22

4

3

6

26:34

4

4

1

1

2

4:9

7

Start Pruszcz

26

38

11

5

10

53:41

7

2

4

32:14

4

3

6

21:27

2

3

1

0

1

6:2

8

Krajna Sępólno Krajeńskie

26

38

10

8

8

57:53

6

5

2

30:14

4

3

6

27:39

2

3

1

0

1

2:6

9

Piaski Bydgoszcz

26

37

11

4

11

60:52

7

2

4

37:26

4

2

7

23:26

           

10

Fala Świekatowo

26

34

10

4

12

53:41

6

1

6

30:20

4

3

6

23:21

           

11

Sparta Przysiersk

26

32

10

2

14

51:53

5

2

6

30:21

5

0

8

21:32

           

12

Victoria Niemcz

26

19

5

4

17

38:76

4

2

7

27:32

1

2

10

11:44

2

3

1

0

1

4:3

13

Tartak Wudzyn

26

5

1

2

23

22:149

0

0

13

6:72

1

2

10

16:77

           

14

KS Kawle (Wycofana z rozgrywek)

26

19

6

1

19

31:66

4

1

8

22:32

2

0

11

9:34

2

3

1

0

1

3:4

 

SPONSORZY
Gmina Sępólno Krajeńskie   STAN-BUD Jureńczyk   kanal 10   Hurtowania Hydraulik   Dariusz Stoński Photography
Bank Spółdzielczy w Więcborku   Kamieniarstwo Gramit & Marmur   Seydak   Drukarnia Daniel   Zakład Ogólnobudowlany Trociński
Kamieniarstwo Kamyszek   Shape Wallness Club   Zakład Gospodarki Komunalnej w Sępólnie Kr.   Duko   leman lemanscy 

lasy panstwowe

  sponsor gabinet   Lacpol