Promień wysoko pokonany

09 listopad 2022

Pewne i wysokie zwycięstwo odnieśli piłkarze Krajny w 13. kolejce ligi okręgowej, pokonując na własnym boisku Promień Kowalewo Pomorskie aż 9:2.

Krajna Sępólno Kraj. - Promień Kowalewo Pom. 9:2 (3:1)
Bramki: M. Kaczmarek 3, S. Suchomski 2, K. Mosek, M. Wnuk, B. Burkiewicz
Krajna: Mateusz Szafrański, Mateusz Szydeł, Paweł Siekierka (70' Arkadiusz Leszcz), Mikołaj Szydeł, Igor Prasał, Bartosz Piechocki (70' Antoni Janikowski), Marcin Wnuk (60' Adrian Kuczyński), Bartosz Burkiewicz, Maciej Kaczmarek, Kamil Mosek (43' Wojciech Zenel), Sławomir Suchomski (63' Tomasz Kaczmarek).

Piłkarze Krajny w pierwszej połowie strzelili rywalom trzy gole, tracąc jednego.
Zdecydowanie ciekawiej było po przerwie, gdy gospodarze dołożyli do swojego dorobku kolejnych 6 goli.
Okazałe zwycięstwo nad Promieniem jest tym bardziej zadawalające, gdyż w spotkaniu nie mógł zagrać pauzujący za kartki kapitan Łukasz Kozina oraz leczący kontuzje Łukasz Burkiewicz i Przemysław Łudziński.