Liga Halowej Piłki Nożnej Orlika Młodszego

29 listopad 2021

 


W pierwszy weekend grudnia rusza Liga Halowej Piłki Nożnej Orlika Młodszego (2012 i młodsi). Organizatorem rozgrywek jest MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie. W zmaganiach bierze udział 8 zespołów.

 

 

 

TABELA PUNKTOWA 

MIEJSCE

Drużyna

M

Z

R

P

PKT

BZ

BS

+/-

1

Gryf Cekcyn

2

2

0

0

6

45

2

+43

2

Kamionka Kamień Kraj.

2

2

0

0

6

38

7

+31

3

Gryf Sicienko

2

2

0

0

6

11

8

+3

4

Krajna Sępólno Kraj.

2

1

0

1

3

13

12

+1

5

Victoria Koronowo

2

0

0

2

0

7

24

-17

6

Pomorzanin Serock

2

0

0

2

0

10

39

-29

7

Fala Świekatowo

2

0

0

2

0

7

39

 -32

8

Mały Piłkarz Sępólno Kraj.

0

0

0

0

0

0

0

0

 

Klasyfikacja strzelców

Miejsce

Zawodnik

Klub

Bramki

 1

Kacper Sobociński

Gryf Cekcyn

25

 2

Daniel Pieczka

Gryf Cekcyn

8

 2

Bartosz Sworowski

Gryf Cekcyn

8

 2

Filip Jasiński

Kamionka Kamień Kraj.

8

 2

Paweł Niemczyk

Kamionka Kamień Kraj.

8

 6

Wojciech Lica

Kamionka Kamień Kraj.

6

 6

Bartłomiej Łaznowski

Kamionka Kamień Kraj.

6

 8

Igor Palusiak

Gryf Sicienko

5

 8

Dominik Turzyński

Krajna Sępólno Kraj.

5

 8

Marcel Winiecki

Pomorzanin Serock

5

 8

Krzysztof Gruna

Kamionka Kamień Kraj.

5

 12

Szymon Dudziński

Pomorzanin Serock

4

 13

Igor Dziemianowicz

Gryf Sicienko

3

 13

Marcel Leśniewski

Gryf Sicienko

3

 13

Adam Urbaniak

Victoria Koronowo

3

 13

Cezary Zaręba

Gryf Cekcyn

3

 17

Kajetan Płotka

Krajna Sępólno Kraj.

2

 17

Marcel Adrych

Krajna Sępólno Kraj.

2

 17

Damian Gołąbek

Krajna Sępólno Kraj.

2

 17

Paweł Dankiewicz

Kamionka Kamień Kraj.

2

 17

Szymon Złakowski

Kamionka Kamień Kraj.

2

 17

Jakub Kolano

Fala Świekatowo

2

 17

Adrian Walczak

Fala Świekatowo

2

 24

Oliwer Czarnecki

Victoria Koronowo

1

 24

Jan Materski

Krajna Sępólno Kraj.

1

 24

Marcin Runszke

Victoria Koronowo

1

 24

Hubert Gawrych

Victoria Koronowo

1

 24

Franciszek Schoeneich

Victoria Koronowo

1

 24

Artur Mróz

Gryf Cekcyn

1

 24

Nikodem Ratkowski

Fala Świekatowo

1

 24

Bartosz Koźlinka

Pomorzanin Serock

1

 24

Gracjan Śpica

Fala Świekatowo

1

 24

Stanisław Skwiercz

Fala Świekatowo

1

 

 

Rozgrywki prowadzone będą systemem każdy z każdym. Poniżej przedstawiamy ramowy terminarz gier. Wkrótce opublikowane zostaną dokładne godziny i daty spotkań:

 

 

I kolejka: (do 9 grudnia)

Data

Godzina

Gospodarze

Wynik

Goście

Miejsce

5.12.2021

9.00

Victoria Koronowo

1-16

Gryf Cekcyn

 Koronowo ul. Wąskotorowa 4

8.12.2021

 17.30 

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

2-3

Gryf Sicienko

 Sępólno Kraj. ul. Chojnicka 19

16.01.2021 

11.00

Fala Świekatowo

-

Mały Piłkarz Sępólno Kraj.

 Świekatowo ul. Dworcowa 20a

28.12.2021

 

Kamionka Kamień Kraj.

28-1

Pomorzanin Serock

 Serock ul. Wyzwolenia 47

 

II kolejka: (od 10 do 23 grudnia):

Data

Godzina

Gospadarze

Wynik

Goście

Miejsce

 15.12.2021

17.00 

Gryf Sicienko

8-6

Victoria Koronowo

 Sala Gimnastyczna w Wojnowie

   

Gryf Cekcyn

-

Mały Piłkarz Sępólno Kraj.

 

 18.12.2021

11.00 

Pomorzanin Serock

9-11

Krajna Sępólno Kraj.

 Serock ul. Wyzwolenia 47

 9.01.2022

11.00 

Kamionka Kamień Kraj.

10-6

Fala Świekatowo

 Świekatowo ul. Dworcowa 20a

 

III kolejka: (od 2 do 16 stycznia):

Data

Godzina

Gospodarze

Wynik

Goście

Miejsce

   

Victoria Koronowo

-

Pomorzanin Serock

 
   

Mały Piłkarz Sępólno Kraj.

-

Kamionka Kamień Kraj.

 

12.01.2022

17.30 

Fala Świekatowo

-

Gryf Sicienko

 
   

Krajna Sępólno Kraj.

-

Gryf Cekcyn

 

 

IV kolejka: (od 17 stycznia do 6 lutego):

Data

Godzina

Gospodarze

Wynik

Goście

Miejsce

   

Mały Piłkarz Sępólno Kraj.

-

Victoria Koronowo

 
   

Gryf Sicienko 

-

Pomorzanin Serock

 
   

Gryf Cekcyn

-

Kamionka Kamień Kraj.

 
   

Krajna Sępólno Kraj.

-

Fala Świekatowo

 

 

V kolejka: (od 7 do 13 lutego):

Data

Godzina

Gospodarze

Wynik

Goście

Miejsce

   

Victoria Koronowo

-

Krajna Sępólno Kraj.

 

3.01.2022

16.30 

Gryf Cekcyn

29-1

Fala Świekatowo

 Cekcyn ul. Szkolna 41

   

Kamionka Kamień Kraj.

-

Gryf Sicienko

 
   

Pomorzanin Serock

-

Mały Piłkarz Sępólno Kraj.

 

 

VI kolejka: (od 14 do 20 lutego):

Data

Godzina

Gospodarze

Wynik

Goście

Miejsce

   

Fala Świekatowo

-

Victoria Koronowo

 
   

Krajna Sępólno Kraj.

-

Kamionka Kamień Kraj.

 

 15.01.2022r.

10.00 

Gryf Cekcyn

-

Pomorzanin Serock

 Cekcyn ul. Szkolna 41

   

Gryf Sicienko

-

Mały Piłkarz Sępólno Kraj.

 

 

VII kolejka: (do 21 do 27 lutego):

Data

Godzina

Gospodarze

Wynik

Goście

Miejsce

   

Kamionka Kamień Kraj.

-

Victoria Koronowo

 
   

Pomorzanin Serock

-

Fala Świekatowo

 
   

Mały Piłkarz Sępólno Kraj.

-

Krajna Sępólno Kraj.

 
   

Gryf Sicienko

-

Gryf Cekcyn

 

 

 

>>>Regulamin rozgrywek<<<

 

>>>Protokół Gospodarze<<<

 

>>>Protokół Goście<<<

 

 

  Dariusz Stoński Photography      Zakład Ogólnobudowlany Trociński     Bank Spółdzielczy w Więcborku

 

    Duko    

 

  Seydak        

Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie oraz jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies.

Akceptuję pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information