Na początek wygrana z Tęczą

18 luty 2021

Piłkarze Krajny w sobotę zagrali na sztucznej murawie w Tucholi spotkanie sparingowe z Tęczą Brusy, wygrywając 4:1.

W Tucholi na jeszcze zmrożonej sztucznej trawie obie drużyny od początku miały kłopoty z płynna grą. W miarę upływu czasu jednak piłkarze dostosowali się do warunków. W pierwszej połowie jedynego gola strzelił M. Kaczmarek. Zdecydowanie lepiej było w drugiej połowie. Najpierw ładnym strzałem z rzutu wolnego prowadzenie podwyższył B. Burkiewicz. Później goście z Brus odpowiedzieli golem kontaktowym. Ostatnie słowo należało jednak do drużyny z Sępólna, która po dwóch trafieniach M. Kaczmarka przypieczętowała swoje zwycięstwo.

W najbliższą sobotę Krajna ponownie w Tucholi zagra z Rawysem Raciąż.

Krajna - Tęcza Brusy 4:1 (1:0)
Bramki: M. Kaczmarek 3, B. Burkiewicz
Krajna: K. Bryś, P. Nowak, P. Siekierka, Ł. Kozina, Ł. Szydeł, G. Pędowski, B. Hermann, B. Wojtasik, T. Kaczmarek, B. Burkiewicz, M. Kaczmarek - H. Grajczyk, S. Suchomski, M. Janke, B. Piechocki, K. Kęsik, Kienast.