Remis w Serocku

12 sierpień 2019

Drużyna Krajny rozpoczęła sezon ligowy od spotkania wyjazdowego z Pomorzaninem Serock. Po bardzo zaciętym spotkaniu padł remis 2:2.

Pomorzanin Serock - Krajna Sępólno 2:2 (1:2)
Bramki: Damian Rybacki 2.

Piłkarze Krajny od początku musieli bronić się przed atakami rywali, nie pozwalając im na zdobycie gola. Sami objęli prowadzenie w 29. minucie po golu strzelonym przez Damiana Rybackiego. Drużyna Pomorzanina do remisu doprowadziła w 40. minucie, a już w 43. minucie kolejnego gola zdobył Damian Rybacki i Krajna prowadziła 2:1. W drugiej połowie w 63. minucie czerwoną kartkę otrzymał Henryk Grajczyk (za dwie żółte). Grę w przewadze wykorzystał Pomorzanin. W 70. minucie doprowadził do remisu, po golu zdobytym z rzutu karnego.