Porażka Krajny w Kamieniu

03 czerwiec 2019

Krajna w bardzo ważnym spotkaniu derbowym w Kamieniu niestety, nie poradziła sobie z miejscową Kamionką, przegrywając 4:1. Pierwsza połowa już nie była udana dla drużyny z Sępólna, która straciła aż trzy gole. W drugiej połowie, honorowego gola dla sępoleńskiej drużyny zdobył Artur Dądela.

Niestety, porażka w tym spotkaniu mocno pokrzyżowała plany drużyny Krajny, która tym samym opuściła pozycję lidera rozgrywek na rzecz drużyny ze Świecia. Do końca sezonu pozostały dwa spotkania.

KAMIONKA Kamień - KRAJNA Sępólno 4:1 (3:0)

Bramka: Artur Dądela

Gmina Sępólno Krajeńskie kanal 10 Hurtowania Hydraulik Dariusz Stoński Photography