Trampkarze i Młodzicy prowadzą w swoich ligach!

14 październik 2018

 

Trampkarze


Krajna Sępólno 4-1 Fala Świekatowo


Kolejne zwycięstwo na własnym boisku odnotowali trampkarze naszego klubu. Tym razem pewnie pokonali rywali ze Świekatowa inkasując im 4 bramki. Gości nie byli w stanie toczyć równorzędnej walki z dobrze dysponowanymi młodymi zawodnikami Krajny. Bramkami podzielili się Oliwier Kujawa, Tomek Kienast, Maciej Domaszek oraz jedna samobójcza. Goście odpowiedzieli honorowym trafieniem z rzutu wolnego. Na trzy kolejki przed zakończeniem rozgrywek nasi trampkarze są liderami tabeli, wyprzedzając Skrę Paterek o 3 pkt i Grom Osie już o 8 pkt.

 

Młodzicy


Krajna Sępólno 3-0 Grom Więcbork


Młodzicy Krajny w kolejnym spotkaniu podejmowali lidera rozgrywek. Tak się złożyło, że był to pojedynek derbowy z Gromem Więcbork. Tym razem to nasi młodzi zawodnicy odnieśli pewne i zasłużone zwycięstwo 3-0. Bramki w tym spotkaniu zdobył Marcin Wnuk kompletując hat-tricka. Po tym spotkaniu drużyny zrównały się liczbą punktów w tabeli, jednak korzystniejszy bilans ma nasza drużyna i to my jesteśmy na pierwszym miejscu! Do rozegrania zostały dwie kolejki.

 

opracował B.Burkiewicz

 

Zadanie pod nazwą:

"Działalność sekcji sportowych MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie"
jest współfinansowane przez Gminę Sępólno Krajeńskie.
 

 

Gmina Sępólno Krajeńskie kanal 10 Hurtowania Hydraulik Dariusz Stoński Photography
Bank Spółdzielczy w Więcborku Kamieniarstwo Gramit & Marmur Seydak Drukarnia Daniel Zakład Ogólnobudowlany Trociński
Kamieniarstwo Kamyszek Zakład Gospodarki Komunalnej w Sępólnie Kr. Duko

Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie oraz jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies.

Akceptuję pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information