Mikołaj Paterek ponownie wicemistrzem Poslki

13 lipiec 2022

W dniach 08-10.07.2022 w Zamościu (lubelskie) odbyły się finały Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w ramach Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych do 17 lat. W zawodach brali udział reprezentanci naszego klubu zajmując wysokie miejsca.

Tytuł wicemistrza Polski obronił Mikołaj Paterek startując w kategorii wagowej do 67 kg i uzyskując wynik w dwuboju 216 kg (101 rwanie i 115 podrzut).
Bardzo miłą niespodziankę sprawiła Julia Cyman, która wywalczyła VI miejsce w kategorii 59 kg z wynikiem 79 kg (34+45).
Startujący w kategorii 67 kg Aleksander Przybylski wywalczył VII miejsce uzyskując wynik 160 kg (71+89).
Marcin Głazik z powodu niedyspozycji, po przebytej niedawno chorobie, tym razem nie został sklasyfikowany w rwaniu.
Gratulujemy udziału i wyników naszym reprezentantom.