Wojewódzki Wielobój Atletyczny w Bydgoszczy

27 grudzień 2021

W Bydgoszczy odbyła się IV runda Wojewódzkiego Wieloboju Atletycznego dziewcząt i chłopców. W rywalizacji brali udział zawodnicy i zawodniczki w kategoriach wiekowych do 11 i do 13 lat. Bardzo dobrze spisali się zawodnicy naszego klubu.


W rywalizacji chłopców do 13 lat zwyciężył Mateusz Paterek z wynikiem 418 punktów (był to najlepszy wynik całych zawodów). Na miejscu czwartym uplasował się Mikołaj Malak - 368 pkt, a na piątym Maksymilian Sznull - 358 pkt.
W kategorii chłopców do 11 lat na drugim stopniu podium stanął Miłosz Sznull z wynikiem 342 pkt. Tuż za podium na IV miejscu uplasował się Igor Przybylski z wynikiem 316 pkt.
W klasyfikacji generalnej po czterech rundach zwyciężył Mateusz Paterek gromadząc 1610 punktów w kat. do 13 lat. Był to jednocześnie najlepszy wynik klasyfikacji generalnej open. Tuż za Mateuszem na drugim stopniu podium uplasował się Mikołaj Malak z łącznym wynikiem z czterech rund 1445 pkt. Na trzecim stopniu podium stanął także zawodnik naszego klubu Maksymilian Sznull z łącznym wynikiem 1301 pkt.
W klasyfikacji generalnej do 11 lat miejsca na podium wywalczyło dwóch reprezentantów naszego klubu. Miłosz Sznull z wynikiem 1311 punktów zajął drugie miejsce. Na trzecim miejscu uplasował się Igor Przybylski z wynikiem 1111 pkt.
Zawodników dekorował prezes Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów Waldemar Gospodarek.
Był to bardzo udany sezon wielobojowych zmagań naszych zawodników.

 

 

 

 

 

 

 

Zadanie pod nazwą:

"Działalność sekcji sportowych MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie"
jest współfinansowane przez Gminę Sępólno Krajeńskie.

 

 

 

  Dariusz Stoński Photography      Zakład Ogólnobudowlany Trociński     Bank Spółdzielczy w Więcborku

 

    Duko    

 

  Seydak        

Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie oraz jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies.

Akceptuję pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information