Mikołaj na Mistrzostwach Europy

10 grudzień 2019

Reprezentant naszego klubu, Mikołaj Paterek wywalczył IX miejsce w Mistrzostwach Europy młodzików do 15 lat odbywających się w Ejlacie (Izrael).


Startujący w kategorii 55 kg zawodnik naszego klubu uzyskał wynik w dwuboju 156kg (71+85) poprawiając o 12 kilogramów swój rekord życiowy. Debiut młodego czternastolatka w tej rangi imprezie można uznać za udany. Warto przypomnieć, że ostatnio zawodnik naszego klubu na pomoście międzynarodowym startował 13 lat temu był nim Damian Wiśniewski, który w Mistrzostwach Europy Juniorów w Palermo wywalczył srebrny medal.

 

 

 

 

Zadanie pod nazwą:

"Działalność sekcji sportowych MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie"
jest współfinansowane przez Gminę Sępólno Krajeńskie.

 

 

 

  Dariusz Stoński Photography      Zakład Ogólnobudowlany Trociński     Bank Spółdzielczy w Więcborku

 

    Duko    

 

  Seydak        

Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie oraz jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies.

Akceptuję pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information