Nasz złoty chłopak!!!

09 październik 2018


7 IMG 20181007 103512 2

 

W dniach 05-07.10.2018 w Ciechanowie (mazowieckie) odbyły się mistrzostwa Polski młodziczek i młodzików do 15 lat w podnoszeniu ciężarów. W zawodach brało udział ponad 200 zawodniczek i zawodników z całego kraju. Udany występ odnotował zawodnik naszego klubu -  Mikołaj Paterek zdobył tytuł mistrza Polski w kategorii wagowej do 45 kg!

Uzyskany wynik Mikołaja Paterka to 111kg w dwuboju (50+61). Debiut w zawodach tej rangi okazał się sukcesem i pozwolił na zapisanie się na liście złotych medalistów mistrzostw Polski w historii klubu obok Leszka Barwińskiego i Bartłomieja Bonka.

 

JESTEŚMY NIESAMOWICIE DUMNI Z NASZEGO ZAWODNIKA I SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA TAK WSPANIAŁE REPREZENTOWANIE KLUBU MLKS KRAJNA I NASZEJ MAŁEJ OJCZYZNY - GMINY SĘPOLNO KRAJEŃSKIE . 

DZIĘKUJEMY! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fot: P. Paterek 
 

 

 

Zadanie pod nazwą:

"Działalność sekcji sportowych MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie"
jest współfinansowane przez Gminę Sępólno Krajeńskie.
 

Gmina Sępólno Krajeńskie kanal 10 Hurtowania Hydraulik Dariusz Stoński Photography
Bank Spółdzielczy w Więcborku Kamieniarstwo Gramit & Marmur Seydak Drukarnia Daniel Zakład Ogólnobudowlany Trociński
Kamieniarstwo Kamyszek Zakład Gospodarki Komunalnej w Sępólnie Kr. Duko

Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie oraz jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies.

Akceptuję pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information