Mateusz Paterek mistrzem Polski LZS

23 maj 2023

W dniach 17-21.05.2023 w Ciechanowie (mazowieckie) odbyły się Mistrzostwa Polski LZS w podnoszeniu ciężarów. W zawodach brało udział 300 zawodniczek i zawodników rywalizujących w grupach wiekowych U 15 i U 17. Bardzo dobrze spisali się zawodnicy naszego klubu zdobywając dwa medale. Mateusz Paterek został mistrzem Polski, a Paweł Łata wicemistrzem. Ponadto Mateusz wywalczył kwalifikację na Mistrzostwa Europy.

Czytaj więcej...

Sztangiści Krajny w kadrze Polski

11 maj 2023

Mateusz Paterek znalazł się w szerokim składzie na Mistrzostwa Europy Młodzików do 15 lat. Obecnie przebywa na zgrupowaniu Kadry Narodowej Młodzików w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem.

Czytaj więcej...

Wielkopolski Wielobój Atletyczny

24 kwiecień 2023

Najmłodsi zawodnicy sekcji podnoszenia ciężarów naszego klubu brali udział w I Rundzie drugiej edycji Wielkopolskiego Wieloboju Atletycznego. Zmagania odbyły się 23.04.2023 w Pniewach. W zawodach brali udział zawodnicy i zawodniczki klubów województwa wielkopolskiego oraz Wks Śląsk Wrocław, LKS Dobryszyce i MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie.

Czytaj więcej...

Brąz w podrzucie i rekord życiowy

29 marzec 2023

Udany debiut w Mistrzostwach Polski Juniorów starszych U 20 zaliczył Mikołaj Paterek. Siedemnastoletni sztangista reprezentujący barwy naszego klubu, startujący pierwszy raz w grupie 20 latków, wywalczył wysokie IV miejsce podczas finału Mistrzostw Polski jaki odbył się w dniach 24.03.-26.03, br w Ciechanowie (woj. mazowieckie).

Czytaj więcej...

I Wojewódzki Wielobój Atletyczny

14 marzec 2023

Najmłodsi zawodnicy MLKS Krajna Sępólno brali udział w pierwszym rzucie Wojewódzkiego Wieloboju Atletycznego. Zawody odbyły się w Mroczy.

 

Czytaj więcej...

 

  Dariusz Stoński Photography      Zakład Ogólnobudowlany Trociński     Bank Spółdzielczy w Więcborku

 

    Duko    

 

  Seydak