Mikołaj ze złotym medalem mistrzostw Polski LZS

19 maj 2021

W Siedlcach w terminie 12-15.05.2021 odbyły się Mistrzostwa Polski LZS w podnoszeniu ciężarów. Złoty medal i tytuł mistrza Polski wywalczył sztangista Krajny Mikołaj Paterek.

W Sępólnie Krajeńskim rozegrany został III Wojewódzki Wielobój Atletyczny. Na starcie stanęło ponad 20 młodych zawodników z całego województwa. Z dobrej strony pokazali się reprezentanci sępoleńskiego klubu, którzy w kategorii U13 zajęli całe podium. Turniej zorganizowała Krajna Sępólno wspólnie z Kujawsko-Pomorskim Związkiem Podnoszenia Ciężarów. Zapraszamy do Galerii z tych zawodów.

Klub Krajna Sępólno wspólnie z Kujawsko-Pomorskim Związkiem Podnoszenia Ciężarów organizuje w sobotę 28 listopada III rundę Wieloboju Atletycznego dla młodzieży w wieku od 10 do 13 lat.

Mikołaj Paterek wywalczył VII miejsce w zawodach Pucharu Świata Online w podnoszeniu ciężarów juniorów do 17 lat. Zawody zorganizowała Światowa Federacja Podnoszenia Ciężarów oraz Federacja Peruwiańska w terminie 11-18.11.2020.

Pod koniec września odbyły się w Lubrańcu Mistrzostwa Województwa w podnoszeniu ciężarów młodziczek i młodzików do 15 oraz juniorek i juniorów młodszych do 17 lat. Dwa złote medale wywalczyli sztangiści Krajny.